facebook horní rámeček

HISTORIE / History - 2009

 

19.12. - Vánoční koncert - Poděbrady - ve spolupráci se STřEDOčESKÝM SYMFONICKÝM ORCHESTREM

16.12. - Vánoční koncert - Příbram - ve spolupráci se STřEDOčESKÝM SYMFONICKÝM ORCHESTREM

13.12. Vánoční koncert KOMORNÍ FILHARMONIE VYSOČINA

KOMORNÍ FILHARMONIE VYSOČINA ;CECILIE - CECILIA TřEŠ;GABRIELA KOPPEROVÁ - SOPRÁN ;SYLVA čMUGROVÁ - ALT;ONDřEJ SOCHA - TENOR;PAVEL VANčURA - BAS;

Jiří JAKEŠ - DIRIGENT;

PROGRAM KONCERTU : VÁNOČNÍ PÍSNě A PASTORELY,J.J.RYBA - čESKÁ VÁNOČNÍ MŠE - HEJ MISTřE

11.12. - Vánoční koncert - Golčův Jeníkov

9.12. - Vánoční koncert, Třeš, v rámci projektu "Hudba městům Vysočiny"

8.12. - 9 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

8.12. - 10 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

7.12. - Vánoční koncert, Růžená, v rámci projektu "Hudba městům Vysočiny"

6.12. - Týnec nad Labem, koncert ve spolupráci se STřEDOčESKÝM SYMFONICKÝM ORCHESTREM

4.12. - Quartet Flauto amoroso, Příbram

3.12. - Votice, koncert ve spolupráci se STřEDOčESKÝM SYMFONICKÝM ORCHESTREM

30.11. - 10 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

30.11. - 9 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

28.11. - "Adventní koncert", pořádaný JSPS Melodie, J.Haydn - Missa brevis in B

24.11. - 10 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

24.11. - 9 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

22.11. - Šestý abonenrní koncert cyklu B - komorní koncerty - Ondřej Socha - tenor, Lenka Navrátilová - klavír.

18.11. - 9 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

16.11. Koncert v Poděbradech, ve spolupráci se STřEDOčESKÝM SYMFONICKÝM ORCHESTREM

15.11. PODZIMNÍ KONCERT FILHARMONIE, DKO JIHLAVA

W.A.MOZART - DON GIOVANNI - PřEDEHRA, F. CHOPIN - KONCERT PRO KLAVÍR A ORCHESTR F MOLL, č. 2, OP.21 - sólo Veronika Böhmová,J. HAYDN - SYMFONIE č. 101 - "HODINY" J. HAYDN - TE DEUM

10.11. - 10 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

10.11. - 9 hod Koncert pro MŠ Jihlava, Dům filharmonie - hudby

8.11. Koncert Třebíč, v rámci projektu "Hudba městům Vysočiny".

6.11. FLAUTO AMOROSO QUARTET, Votice

28.10. Koncert v rámci abonentního cyklu pro město Golčův Jeníkov

25.10. Pocta Piccasovi 2 - Haase, Dvořák, Janáček, čajkovský, Nosek. Dita Urbánková čeledová - flétna, Jiří Jakeš - dirigent

14.10. GALAKONCERT ve prospěch Parku Gustava Mahlera. Hvězda večera - Gabriela Beňačková.

1.- 6.10. - MISTROVSKÉ DIRIGENTSKÉ KURZY GUSTAVA MAHLERA JIHLAVA 2009

čtvrtek - 1.10.2009

- 20.00 - akreditace v Domě filharmonie a ubytování účastníků

Pátek - 2.10.2009

- 9.00 –  10.00 - přijetí účastníků Mistrovských kurzů představiteli města –

 radnice města Jihlavy

- 10.00 – 12.00 - frekvence č. 1 lektorem a 4 ručním klavírem

 Dům filharmonie - hudby

- 12.00 – 13.00– přestávka

- 13.00 – 15.00 - frekvence č. 2 s lektorem a 4 ručním klavírem

 Dům filharmonie - hudby

- 15.00 – 16.00 - přestávka

- 16.00 – 17.00 – Návštěva expozice G. Mahlera v domě G. Mahlera

- 17.00 – 19.00 – Procházka Jihlavou s výkladem po stopách G. Mahlera - PřÍSTUPNÉ PRO VEřEJNOST

- 19.00 – 20.00 - přestávka

- 20.00 – 21.00 – Přednáška – Dílo G. Mahlera – přednáší PhDr.Z.Marek

 

 

Sobota - 3.10.2009

- 9.00 – 11.00 - frekvence č. 3 s lektorem a 4 ručním klavírem

Dům filharmonie - hudby

- 11.00 – 12.00 - přestávka

- 12.00 – 14.00 - frekvence č. 4 s lektorem a 4 ručním klavírem

Dům filharmonie – hudby – FREKVENCE PřÍSTUPNÁ VEřEJNOSTI - VSTUP ZDARMA

- 14.00 – 14.30 - přestávka

- 14.30 – 16.30 – frekvence č. 5 s lektorem a 4 ručním klavírem

Dům filharmonie - hudby

- 16.30 – 17.30 – přestávka

- 18.00 – 19.00 – Projekce záznamu z loňského ročníku dirigentských kurzů - Dům filharmonie - hudby

- 19.00 – 20.00 - přestávka

- 20.00 – 21.00 – Přednáška – G. Mahler a Jihlava – přednáší PhDr. Z. Jaroš

4. den - 4.10.2009

- 10.00 – 11.30 - zkouška orchestru, DKO Jihlava řídí lektor

- 11.30 – 11.50 - přestávka

- 11.50 - 12.45 - zkouška orchestru, DKO Jihlava řídí lektor

- 12.45 – 14.50 - přestávka

- 14.50 – 16.00 - frekvence č. 1 s orchestrem – FREKVENCE PřÍSTUPNÁ VEřEJNOSTI

- 16.00 – 16.20 - přestávka

- 16.20 – 17.30 - frekvence č. 2 s orchestrem

- 17.30 – 17.50 – přestávka

- 17.50 – 19.00 - frekvence č. 3 s orchestrem

- 19.00 – 20.00 - přestávka

- 20.00 – 21.30 – Projekce muzikálu Mahler - Dům filharmonie - hudby

5. den - 5.10.2009

- 10.00 – 11.10 - frekvence č. 4 s orchestrem

- 11.10 – 11.30 - přestávka

- 11.30 – 12.40 - frekvence č. 5 s orchestrem

- 12.40 – 15.00 - přestávka

- 15.00 – 16.10 - generální zkouška na galakoncert

- 16.10 – 19.00 - přestávka

- 19.00 – slavnostní „Galakoncert“, DKO Jihlava

 GUSTAV MAHLER – SYMFONIE č.4

- 21.00 – vyhodnocení kurzů a spol. večer – Dům filharmonie - hudby

 

6. den - 6.10.2009

- 10.00 – ukončení Mistrovských dirigentských kurzů – Dům filharmonie

- odjezd domů

 

23.9. Pátý abonenrní koncert cyklu B - komorní koncerty, Lucie Valtrová - flétna, Petr Sobotka - varhany, Kostel sv. Ignáce, Jihlava

20.9. Pocta Piccasovi 1 - Haase, Dvořák, Janáček, čajkovský, Nosek. Dita Urbánková čeledová - flétna, Jiří Jakeš - dirigent

13.9. Golčův Jeníkov - Druhý koncert v rámci abonentního cyklu 2009 pro město Golčův Jeníkov

12.9. Třetí abonentní koncert pro město Jihlavu,G.F. TELEMANN - SUITA C DUR, G.F.HÄNDEL - SUITA F DUR, J.K.VAŇHAL - SYMFONIE G DUR, J. HAYDN - SYMFONIE. Jiří Jakeš - dirigent

28.8. Koncert kvarteta filharmonie - Brtnice

26.6. Zahajovací koncert 52. ročníku Mezinárodního festivalu sborového umění JIhlava 2009, Spojené sbory Vysočiny, KOMORNÍ FILHARMONIE VYSOČINA, Jiří Jakeš - dirigent - J. Haydn - Te Deum

19.6. Koncert v Rámci "Havířských slavností v Jihlavě", Chrám sv. Ignáce, JIhlava

17.5. Druhý abonentní koncert pro město Jihlavu - Pocta A. Noskovi a B. Boudovi. Spoluúčinkovali Smíšený pěvecký sbor MELODIE, Dětský pěvecký sbor GAUDIUM, Dita Urbánková čeledová - flétna, Dana Fučíková - soprán.

10. 5. Golčův Jeníkov - První koncert v rámci abonentního cyklu 2009 pro město Golčův Jeníkov

5.5 - 10 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

3.5. - čtvrtý abonentní koncert cyklu B, MORAVIA SAXOFON QUARTET,

Dům filharmonie - hudby

28.4. - 10 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

28.4. - 9 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

21.4. - 10 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

21.4. - 9 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

14.4. - 10 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

14.4. - 9 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

12.4. Třetí abonentní koncert cyklu B, QUARTET FLAUTO AMOROSO,

Dům filharmonie - hudby

7.4. - 10 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

7.4. - 9 hodin - koncert pro ZŠ A MŠ, Dům filharmonie

18.3. "Notování o životě" 2 - host historik PhDr. Z. Jaroš

8.3. První abonentní koncert 2009 "A" - orchestrálni koncerty, DKO JIhlava, host - Jakub Pustina - baryton

22.2. Druhý abonentní koncert cyklu B, Veronika Böhmová - klavír

11.2. "Notování o životě" - host ak.mal.Irena Wagnerová

25.1. První abonentní koncert cyklu 2009 "B", V. Bialas - trubka. P. Kolař - klavír, Dům filharmonie


spodní banner
edited by n.e.s.p.i.